Про компанію

Про компанію

Чому ми?

“FixSoft” – це компанія, яка надає повний спектр послуг з автоматизації бізнеспроцесів на підприємствах на базі програмних продуктів : Підприємство“, BAS:

консультації на етапі підбору програмного продукту і його демонстрація;
поставка програмного забезпечення;
впровадження програмного забезпечення;
супровід і оновлення програмного забезпечення;
інформаційно-технологічний супровід;

Наша компанія спирається в своїй роботі на знання і повсякденне застосування стандартів якості, проектних методів в управлінні, процесного підходу в організації нашої діяльності.

Наші переваги

Індивідуальний підхід до клієнта

Індивідуальний і комплексний підхід у вирішенні завдань клієнта. Всі етапи обговорюються і затверджуються з замовником. Це дає можливість узгодити всі питання, щоб уникнути будь-яких розбіжностей.

Кваліфікація співробітників

Постійне вдосконалення методик роботи, застосування передових технологій, прагнення перебувати на піку технологічного прогресу дозволяє нам впроваджувати нашим клієнтам кращі рішення в сфері пропонованих нами послуг.

Послуги

Широкий спектр пропонованих рішень, заснований на можливостях програмних продуктів.

Ціноутворення

Гнучка система ціноутворення та індивідуальний підхід при формуванні вартості наших послуг. Вартість всіх робіт розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку і залежить від поставлених завдань.

Наш підхід до автоматизації

Постановка задачі
Точне формулювання умов завдання з описом вхідної та вихідної інформації.
1
Постановка задачі
Написання технічного завдання
Максимально точно скласти технічне завдання на основі результатів аналізу бізнес-процесів. Результатом буде повний і точний виклад вимог замовника. Цей документ буде своєрідною інструкцією для IT-фахівця.
2
Написання технічного завдання
Розробка і впровадження
На цьому етапі вас чекає захоплююче спілкування з розробниками і тестувальниками.
3
Розробка і впровадження
Здача проекту
Здача робіт в повній відповідності з правилами, встановленими в технічному завданні.
4
Здача проекту

Більше 10 років на ринку інформаційних технологій

Злагоджений колектив, фахівців високої кваліфікації, який поєднує професійну освіту в області інформаційних технологій з досвідом автоматизації бізнеспроцесів в різних галузях. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісні послуги та функціональні програми продукти.

logo_small_3-1@10xFixSoft Ми робимо Ваш бізнес простіше

Якщо ви шукаєте надійного партнера, але у вас залишилися питання, ми можемо провести зустріч де дамо відповіді на ваші питання.
Наша мета - не просто написати програму і закрити проект, а створити інструмент для досягнення вами максимальних бізнес-цілей.