Про компанію

Про компанію

ЧомуМИ ?

Консультації на етапі підбору програмного продукту і його демонстрація;
Поставка програмного забезпечення;
Супровід і оновлення програмного забезпечення;
Впровадження програмного забезпечення;
Інформаційно-технологічний супровід;

Наші переваги

Індивідуальний підхід до клієнта

Індивідуальний і комплексний підхід у вирішенні завдань клієнта. Всі етапи обговорюються і затверджуються з замовником. Це дає можливість узгодити всі питання, щоб уникнути будь-яких розбіжностей.

Кваліфікація співробітників

Постійне вдосконалення методик роботи, застосування передових технологій, прагнення перебувати на піку технологічного прогресу дозволяє нам впроваджувати нашим клієнтам кращі рішення в сфері пропонованих нами послуг.

Послуги

Широкий спектр пропонованих рішень, заснований на можливостях програмних продуктів.

Ціноутворення

Гнучка система ціноутворення та індивідуальний підхід при формуванні вартості наших послуг. Вартість всіх робіт розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку і залежить від поставлених завдань.

Ми пропонуєм нашим клієнтам

Обстеження підприємства

Знайомство з видом діяльності клієнта. Вивчити основні процеси і зробити висновки щодо оптимізації бізнес-процесів на підприємстві.

Підбір програмного забезпечення

Підібрати потрібну конфігурацію, визначити які ділянки програми потрібно модифікувати, доопрацювати або розробити нові підсистеми, які відповідають бізнес-процесам підприємства.

Написання технічного завдання

Скласти технічне завдання. Воно дозволяє зрозуміти цілі, завдання і суть проекту, що розробляється, контролювати терміни виконання робіт, планувати час і найважливіше для клієнта, це розуміти вартість розробки.

Впровадження

Впровадження програмного продукту. Сюди входять роботи з написання алгоритмів, тестування, налаштування, навчання, надання консультацій.

Написання технічної документації.

Ознайомлення кінцевого користувача, адміністратора системи та іншого персоналу з функціональними можливостями продукту що надалі дозволить полегшити навчання нових кадрів з роботою програмного продукту.

Підтримка

Проведення консультацій.
Спостереження за роботою бази даних.
Додавання необхідних опцій.
Оперативне виявлення та усунення несправностей.

logo_small_3-1@10xFixSoft Ми робимо Ваш бізнес простіше

Якщо ви шукаєте надійного партнера, але у вас залишилися питання, ми можемо провести зустріч де дамо відповіді на ваші питання.

Наша мета – не просто написати програму і закрити проект, а створити інструмент для досягнення вами максимальних бізнес-цілей.

Якщо ви шукаєте надійного партнера, але у вас залишилися питання, ми можемо провести зустріч де дамо відповіді на ваші питання.

Наша мета – не просто написати програму і закрити проект, а створити інструмент для досягнення вами максимальних бізнес-цілей.