Статьи

false
Курс "Основні концепції проектного менеджменту"
By in

Курс "Основні концепції проектного менеджменту"

Запрошуємо на курс "Основні концепції проектного менеджменту", який проходитиме в м. Києві з 07 по 09 серпня 2019 року.

Успішне виконання проектів автоматизації на підприємствах середнього і великого масштабу неможливо без ефективного проектного управління. Керівнику проекту необхідно знати загальновизнані стандарти проектного управління та вміти застосовувати ці знання на практиці. Складнощі, що виникають в процесі виконання проектних робіт, найчастіше можуть бути зведені до мінімуму тільки за рахунок професійного управління проектом.

Читати далі
Розробка розподілених інформаційних систем в програмі "1С:Підприємство 8"
By in

Розробка розподілених інформаційних систем в програмі "1С:Підприємство 8"

Запрошуємо на курс "Розробка розподілених інформаційних систем в програмі "1С:Підприємство 8" в м. Києві з 30 липня по 01 серпня 2019 року.

Даний курс допоможе фахівцеві розібратися у механізмах інтеграції системи “1С:Підприємство 8” і зрозуміти як їх ефективно використовувати для побудови складних інформаційних систем.

Цілі і задачі курсу:
• сформувати у слухачів розуміння призначення та архітектури розподілених інформаційних систем, а також – цілісне уявлення про механізми платформи, що дозволяють створювати розподілені інформаційні системи
• набути навичок роботи з об’єктами конфігурації: ролі, плани обміну, зовнішні джерела даних
• освоїти прийоми оптимального застосування механізмів платформи з урахуванням послідовного розвитку  системи та ускладнення завдань

Читати далі
Зміна комплектації основних поставок BAS  і початок продажів електронних поставок клієнтських ліцензій BAS
By in

Зміна комплектації основних поставок BAS і початок продажів електронних поставок клієнтських ліцензій BAS

Програмні продукти для автоматизації бізнесу під торговою маркою BAS почали продаватися в Україні з січня 2018 року. На поточний момент програмні продукти лінійки BAS пропонуються як для корпоративного ринку (BAS ERP, BAS Документообіг КОРП, BAS Управління холдингом), так і для масового ринку (BAS Управління торгівлею, BAS Роздрібна торгівля).
     
Програмні продукти BAS активно розвиваються і цим листом користувачі та партнери сповіщаються про зміну комплектації існуючих основних поставок програмних продуктів BAS, а також про початок продажів електронних поставок клієнтських ліцензій на додаткові робочі місця і сервер під торговою маркою BAS.

Продолжить чтение
Підвищення цін на програмний продукт "1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України"
By in

Підвищення цін на програмний продукт "1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України"

Заплановане підвищення ціни – з 01.07.2019 року ціна на програмний продукт “1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України” складе:

  • 1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України
    22 000.00

Ціни вказані в грн. без ПДВ

Новий функціонал сервісу "FlyDoc"
By in ,

Новий функціонал сервісу "FlyDoc"

Сервіс FlyDoc представляє собою модуль, який вбудовується в системи для автоматизації бізнесу та дозволяє обмінюватися юридично значимими електронними документами  з користувачами програм FlyDoc, FREDO ДокМен, M.E.Doc, СОТА, через сервер обміну електронними документами ПТАХ. Сервіс підтримує роботу з електронними цифровими підписами (ЕЦП) всіх акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК), в тому числі і з безкоштовними ЕЦП від Державної Фіскальної Служби України.

Продолжить чтение
"Відпустки та відрядження - 2019.  Зарплата та кадри у ФОП"
By in

"Відпустки та відрядження - 2019. Зарплата та кадри у ФОП"

25 червня 2019 року в рамках онлайн-сервісу “Лекторій” заплановано проведення семінару для користувачів програм автоматизації бізнесу, у яких є діючий договір ІТС, на тему: “Відпустки та відрядження – 2019. Зарплата та кадри у ФОП”.

Продолжить чтение
Робота з керованими формами платформи "1С:Підприємство 8
By in ,

Робота з керованими формами платформи "1С:Підприємство 8

Курс "Робота з керованими формами платформи "1С:Підприємство 8" з 24 по 26 червня 2019 року в Києві

Запрошуємо на курс “Робота з керованими формами платформи “1С:Підприємство 8”, який проходитиме у м. Києві з 24 по 26 червня 2019 року.

Мета курсу: допомогти слухачам освоїти механізм керованих форм, реалізований в технологічній платформі”1С:Підприємство 8″.

Курс націлено на вирішення наступних завдань:
•  вивчення концепції клієнт-серверної взаємодії
•  вивчення концепції керованих форм системи “1С:Підприємство 8”
•  освоєння засобів розробки керованих форм
•  освоєння типових прийомів використання керованих форм

Курс орієнтований на розробників, які мають досвід адаптації та/або розробки прикладних рішень та їх частин на платформі “1С:Підприємство 8”.

Основний акцент зроблено на вивченні принципів роботи механізму керованих форм і освоєнні типових прийомів вирішення прикладних задач. В курс також включені оглядові теоретичні теми, що висвітлюють принципи реалізації клієнт-серверної архітектури “1С:Підприємство 8”, концепції побудови керованого інтерфейсу і використання керованих форм.

Короткий зміст курсу:

Продолжить чтение
Курс "Професійна робота в програмі "BAS Документообіг КОРП, редакція 2.1"
By in

Курс "Професійна робота в програмі "BAS Документообіг КОРП, редакція 2.1"

Курс "Професійна робота в програмі "BAS Документообіг КОРП, редакція 2.1" з 20 по 21 червня 2019 року в Києві.

Запрошуємо на курс “Професійна робота в програмі “BAS Документообіг КОРП, редакція 2.1”, який проходитиме в м. Києві з 20 по 21 червня 2019 року.

“BAS Документообіг КОРП” – універсальна система автоматизації документообігу, процесного обліку і спільної роботи. У програмі передбачено 13 великих функціональних блоків і понад 1000 інтерфейсів.

На курсі слухачі:
• Вивчать всі прикладні можливості програми
• Навчаться ефективно використовувати їх у повсякденній роботі
• Освоять прийоми швидкої роботи

Мета курсу:
• Показати функціональні можливості прикладного рішення для комерційних підприємств
• Навчити ефективному застосуванню можливостей програми в повсякденній роботі
• Навчити прийомам швидкої роботи з BAS Документообіг КОРП
• Систематизувати знання про основні нормативно-правові акти, що регулюють документообіг в організації
• Дати загальне уявлення про налаштування та адміністрування програми.

Слухачі виконають наскрізний приклад спільної роботи співробітників і керівників з використанням механізмів і функцій програми BAS Документообіг КОРП. При виконанні завдань у складі наскрізного прикладу розглядаються особливості ефективного застосування функціональних можливостей програми.

Продолжить чтение
Оновлювати чи не оновлювати "Бухгалтерія 8 для України" з редакції 1.2 на редакцію 2.0?
By in ,

Оновлювати чи не оновлювати "Бухгалтерія 8 для України" з редакції 1.2 на редакцію 2.0?

Підтримка конфігурації «Бухгалтерія 8 для України» редакції 1.2 припинена. А це означає що нові оновлення виходити не будуть. Не будуть оновлюватися регламентування звіти, не будуть оновлюватися механізми програми, всі помилки які на даний момент існують так само не будуть виправлені. Залишаючись на старій редакції ви самі повинні будете займатися її підтримкою (запрошувати програмістів для внесення змін на платній основі, що часто обходитися набагато дорожче).


Перехід на нову версію редакції 2.0 здійснюється оновленням інформаційної бази редакції 1.2 «Бухгалтерія 8 для України». Оновлення виконується в режимі конфігуратора з версії не нижче 1.2.37.1. Оновлення проводиться штатно, накопичені дані зберігаються. Дистрибутив оновлення публікується в особистому кабінеті на порталі https://portal.1c.eu і доступний користувачам з чинним договором ІТС.

УВАГА!!!
Якщо в вашу конфігурацію вносилися зміни, були зроблені персональні доопрацювання – то їх необхідно допрацьовувати заново. Ці роботи проводяться на платній основі і вимагають часу для аналізу, написання, тестування і запуску.