Акція для користувачів корпоративних продуктів: "BAS Документообіг КОРП" за спеціальною ціною до 31.12.2020 р.

Акція для користувачів корпоративних продуктів: "BAS Документообіг КОРП" за спеціальною ціною до 31.12.2020 р.

Програмний продукт “BAS Документообіг КОРП”, випущений в червні 2018 року, містить широкий набір можливостей для управління діловими процесами і спільною роботою співробітників. 

В умовах кризи, викликаної пандемією коронавірусу COVID-19, можливість організації віддаленої роботи співробітників (облік робітників, які працюють вдома, облік простоїв, звітність по віддаленій роботі) зі збереженням звичної спільної роботи над документами (наказами, договорами, заявками та т. п.), включаючи погодження та затвердження, дозволяють компанії пережити кризу з мінімальними втратами. До складу версії 2.1.4 включені можливості організації таконтролю віддаленої роботи користувачів.

За нашими оцінками, найбільшу потребу у віддаленій роботі з документами відчувають корпоративні користувачі з розгалуженою управлінської структурою, які вже використовують програми для автоматизації бізнесу для корпоративного ринку. Саме для таких користувачів надходить у продаж спеціальна поставка програмного продукту “BAS Документообіг КОРП” зі знижкою 50 від роздрібної вартості повного продукту.
     
З 30.04.2020 р. в продажі продукт:

З 24.12.2019 г. в продажі продукт:
  • BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів
    корпоративних продуктів
    31 200.00

Ціни вказані в грн. без ПДВ

Програмний продукт 2900002170832 “BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів” можна придбати до кінця 2020 року в електронному вигляді (див. нижче розділ “Порядок продажу”). У комплект поставки входять повноцінна конфігурація “BAS Документообіг КОРП” з усіма необхідними дистрибутивами, документацією, набором пінкодів, реєстраційною анкетою і користувацькою угодою.

Детальний опис функціональних можливостей конфігурації “BAS Документообіг КОРП” наводиться на сторінці https://www.bas-soft.eu/soft/bas-corp/bas-dokumentoobig/.

Впровадження електронного документообігу на підприємстві на базі продукту “BAS Документообіг КОРП” дасть швидкий економічний ефект за рахунок зниження матеріальних витрат на підготовку і узгодження як внутрішніх документів, так і документів (договорів, заявок тощо) з постачальниками, підрядниками або покупцями. Можливості безшовної інтеграції з програмами “BAS ERP” і “BAS Комплексне управління підприємством” або обміну з іншими конфігураціями за правилами, що йдуть у поставці “BAS Документообіг КОРП”, дозволять інтегрувати електронний документообіг у корпоративну систему автоматизації за мінімальний час і з мінімальними витратами.

ПОРЯДОК ПРОДАЖУ

Можливість придбати продукт 2900002170832 “BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів” мають зареєстровані користувачі програмних продуктів:

Програмний продукт 2900002170832 “BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів” доступний до придбання до 31 грудня 2020 р.

Для придбання спеціальної поставки “BAS Документообіг КОРП” користувачеві слід надати компанії-члену САБ копію реєстраційної анкети основної поставки одного з перерахованих вище продуктів.

Продукт 2900002170832 “BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів” можна придбати разом з клієнтськими і серверними ліцензіями, однак знижка в 50 на додаткові серверні і клієнтські ліцензії не поширюється.

Даний продукт не можна придбати на умовах апгрейда.

Звертаємо увагу, що до складу програмного продукту 2900002170832 “BAS Документообіг КОРП. Спеціальна поставка для користувачів корпоративних продуктів” не входить договір на пільговий супровід.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Підтримка користувачів зазначених програмних продуктів здійснюється відповідно до правил надання сервісу ІТС “Лінія консультацій” (див. докладніше 
https://portal.bas-soft.eu/applications/67).

Підтримка здійснюється Службою технічної підтримки за наявності договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС).