Новий функціонал сервісу "FlyDoc"

Новий функціонал сервісу "FlyDoc"

Сервіс FlyDoc представляє собою модуль, який вбудовується в системи для автоматизації бізнесу та дозволяє обмінюватися юридично значимими електронними документами  з користувачами програм FlyDoc, FREDO ДокМен, M.E.Doc, СОТА, через сервер обміну електронними документами ПТАХ. Сервіс підтримує роботу з електронними цифровими підписами (ЕЦП) всіх акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК), в тому числі і з безкоштовними ЕЦП від Державної Фіскальної Служби України.

Починаючи з версії FlyDoc 1.1.3.1, в сервіс додана нова функціональність для роботи з податковими документами.

У новій версії реалізовані такі можливості:

1. Функціонал автоматичної і ручної реєстрації в ДФС “Податкових накладних” і “Додатків 2” до них з отриманням інформації про стан реєстрації в ЄРПН.

2. Функціонал автоматичного і ручного обміну з контрагентами “Податковими накладними”  і “Додатками 2” до них.

3. Функціонал автоматичної і ручної звірки з ЄРПН. Включена можливість імпорту документів з сервера ДФС.

4. Автоматичне та ручне відправлення до ДФС “Запиту щодо отримання ліміту реєстрації в ЄРПН”. Контролюється можливість реєстрації “Податкових накладних” та “Додатків 2” до них відповідно до наявного ліміту.

5. Оптимізовано відображення робочого столу FlyDoc. А саме, робочий стіл FlyDoc розділено на закладки: “Первинні документи”, “Звірка з ЄРПН” та “Додаткові документи ДФС”. Додані додаткові фільтри на робочому столі.

6. Завантаження ліцензій на FlyDoc.

Починаючи з версії 1.1.3.1 в поставку FlyDoc включено обмін такими документами:
• Податковими накладними;
• Додатками №2 до податкових накладних;
• Рахунками-фактурами;
• Актами;
• Видатковими накладними;
• Іншими вкладеннями будь-якого формату.

У FlyDoc можна додати будь-який документ, який є в обліковій системі користувача, і повноцінно використовувати для електронного документообігу.

Звертаємо увагу, будь-яка юридична і фізична особа – підприємець (ФОП) має можливість спробувати повнофункціональну версію FlyDoc терміном на 1 місяць безкоштовно для демонстрації та оцінки можливостей сервісу. 

Детальніше про всі сервіси ІТС, і сервіс FlyDoc зокрема, описано на Порталі ІТС.