Оновлювати чи не оновлювати "Бухгалтерія 8 для України" з редакції 1.2 на редакцію 2.0?

By in ,
Оновлювати чи не оновлювати "Бухгалтерія 8 для України" з редакції 1.2 на редакцію 2.0?

Підтримка конфігурації «Бухгалтерія 8 для України» редакції 1.2 припинена. А це означає що нові оновлення виходити не будуть. Не будуть оновлюватися регламентування звіти, не будуть оновлюватися механізми програми, всі помилки які на даний момент існують так само не будуть виправлені. Залишаючись на старій редакції ви самі повинні будете займатися її підтримкою (запрошувати програмістів для внесення змін на платній основі, що часто обходитися набагато дорожче).


Перехід на нову версію редакції 2.0 здійснюється оновленням інформаційної бази редакції 1.2 «Бухгалтерія 8 для України». Оновлення виконується в режимі конфігуратора з версії не нижче 1.2.37.1. Оновлення проводиться штатно, накопичені дані зберігаються. Дистрибутив оновлення публікується в особистому кабінеті на порталі https://portal.1c.eu і доступний користувачам з чинним договором ІТС.

УВАГА!!!
Якщо в вашу конфігурацію вносилися зміни, були зроблені персональні доопрацювання – то їх необхідно допрацьовувати заново. Ці роботи проводяться на платній основі і вимагають часу для аналізу, написання, тестування і запуску.