Пактум.Контрагент

«Пактум.Контрагент» Автоматизоване заповнення картки контрагента

Paktum

Сервіс «Пактум.Контрагент» надає наступні можливості:

- Автоматизоване заповнення картки контрагента відповідно до введеного коду ЄДРПОУ (ДРФО) даними, що містяться в єдиних державних реєстрах: назва, юридична адреса, телефон, керівник, дані про систему оподаткування;
- Заповнення картки контрагента є як з форми створення картки контрагента в довіднику, так і з форми створення первинного документа - рахунку, накладної, акта виконаних робіт.

переваги

Умови отримання

Для підключення та використання сервісу «Пактум.Контрагент» потрібно мати номер основної поставки програмних продуктів : ПІДПРИЄМСТВА або BAS.

На один реєстраційний номер основної поставки можна оформити необмежену кількість доступів до сервісу «Пактум.Контрагент». При оформленні доступу до сервісу «Пактум.Контрагент» необхідно обов’язково вказати реєстраційний номер основної поставки і код (ЄДРПОУ або ДРФО) користувача.

Для активації сервісу «Пактум.Контрагент» слід в системі автоматизації вказати отриманий ключ активації (пінкод) в налаштуваннях сервісу не пізніше ніж через 180 днів з дати придбання. Сервіс вважається активованим після першого звернення до сервісу з ключем активації (пінкод): отримання даних поточного балансу або запиту картки контрагента.

Будь-який з варіантів доступу до сервісу «Пактум.Контрагент» (див. Розділ «Ціна») має обмеження за кількістю запитів на добу не більше 50 запитів.

Сервіс «Пактум.Контрагент» діє до настання однієї з подій закінчення терміну дії або до досягнення максимальної кількості запитів:

Для продовження використання сервісу «Пактум.Контрагент» слід його придбати і активувати наступний пінкод.

В налаштуваннях сервісу доступна наступна статистична інформація:

Програми, в яких реалізований сервіс

Надалі список конфігурацій, які підтримують інтеграцію з сервісом «Пактум.Контрагент», буде розширюватися.

Придбання сервісу Пактум.Контрагент

  • Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-2200 на 12 місяців
    3 000 грн
  • Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-1200 на 6 місяців
    2 000 грн
  • Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-300 на 3 місяці
    600 грн