Підвищення цін на програмний продукт "1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України"

By in
Підвищення цін на програмний продукт "1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України"
Плани підвищення цін на програмний продукт "1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України"

Випуск у 2007 році програмного продукту “1С:Підприємство 8. Управління  торговим підприємством для України” став технологічним і методологічним проривом у автоматизації бізнесу українських підприємств. Після 12 років з моменту випуску даний програмний продукт залишається популярним і затребуваним на поточний момент.

На жаль, за період, що минув, продукт застарів як технологічно, так і функціонально, і його розвиток в подальшому не планується. При цьому, беручи до уваги затребуваність 
програмного продукту “1С:Підприємство 8. Управління  торговим підприємством для України”, він не знімається з продажу і продовжує підтримуватися в актуальному стані. Як сказано вище – цей програмний продукт розроблявся на технологіях попереднього покоління, які на поточний момент поступово застарівають. Такі технології вимагають все більших витрат для підтримки продукту в актуальному стані. З огляду на зростання витрат як на підтримку високої якості самого рішення, що базується на застарілих технологіях, так і знань фахівців, що займаються роботою з ним, на семінарі САБ більшістю голосів присутніх учасників прийнято рішення про необхідність підвищення цін на цей програмний продукт.

Повідомляємо, що з 01.07.2019 року планується підвищити ціни напрограмний продукт “1С:Підприємство 8. Управління  торговим підприємством для України”. Ціни, які планується встановити з 01.07.2019 р., наведені у таблиці.

  • 1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України
    22 000.00

Ціни вказані в грн. без ПДВ