Початок продажів "BAS Комплексне управління підприємством"

By in
Початок продажів "BAS Комплексне управління підприємством"

Сповіщаємо про початок продажів прикладного рішення “BAS Комплексне управління підприємством”, яке дозволяє забезпечити потреби в автоматизації підприємств різних галузей і видів діяльності. Використання даного рішення буде найбільш ефективним в умовах зростаючого бізнесу малих і середніх підприємств, управлінські процеси яких вимагають чіткої координації і узгоджених дій декількох виконавців.

Рішення “BAS Комплексне управління підприємством” буде цікавим для користувачів, 
які мають досвід роботи з комплексними конфігураціями попередніх поколінь, наприклад, “1С:Підпріємство 7.7. Комплексна поставка” або “1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством”.  
      
Всі права на програмний продукт “BAS Комплексне управління підприємством” належать компанії “NetHelp” (Польща).

З 04.10.2019 г. в продажі продукт:
  • BAS Комплексне управління підприємством
    34 000.00

Ціни вказані в грн. без ПДВ

ОСНОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ "BAS КОМПЛЕКСНЕ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ"

Продукт “BAS Комплексне управління підприємством” є комплексним рішенням, що охоплює основні контури управління і обліку, яке дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємств малого і середнього бізнесу.
     
Продукт автоматизує наступні види діяльності торговельного та виробничого підприємства:

Управління фінансами:

Бюджетування:

Моніторинг та аналіз показників діяльності підприємства:

Регламентований облік:

Управління персоналом і розрахунок заробітної плати:

Управління виробництвом:

Управління витратами і розрахунок собівартості:

Управління продажами:

Управління купівлями:

Управління складом і запасами:

Детальний опис функціональних можливостей конфігурації "BAS Комплексне управління підприємством"

ПОРЯДОК ПРОДАЖУ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ

Розповсюдження та впровадження програмного продукту 2900002082524 “BAS Комплексне управління підприємством” ведеться тільки членами Всеукраїнської громадської організації “Спілка автоматизаторів бізнесу” (САБ).

Програмний продукт постачається в електронному вигляді. У комплект поставки входять 
всі необхідні дистрибутиви, документація, набір пін-кодів, реєстраційна анкета і користувацька угода. Можна придбати основну поставку програмного продукту разом з клієнтськими і серверними ліцензіями.

Дистрибутиви програмних продуктів доступні після придбання в особистому кабінеті 
користувача на Порталі ІТС (https://portal.bas-soft.eu/).

Апгрейд

Придбати продукт 2900002082524 “BAS Комплексне управління підприємством” на умовах апгрейда (окремо або разом з клієнтськими або серверними ліцензіями) можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

Ціна апгрейда обчислюється як різниця цін придбаного і переданого продукту плюс 27 грн., але не менше половини вартості продукту, що купується. Якщо одночасно з основною електронною поставкою купуються клієнтські або серверні ліцензії платформи, то в цьому випадку ціна апгрейда розраховується виходячи з вартості всього набору продуктів, що купуються.

Для виконання апгрейда необхідно повернути реєстраційну картку і користувацьку угоду і ключ захисту (тільки для продуктів з апаратним захистом) програмного продукту, з якого виконується апгрейд.

Заміна типу захисту
      
Зареєстровані користувачі програмного продукту 2900002082524 “BAS Комплексне управління підприємством”, що мають діючий договір ІТС, можуть замінити програмний захист основної поставки на апаратний.
      
Для заміни необхідно заповнити заявку (бланк заявки можна завантажити тут http://unionba.com.ua/files/ZV_ZAM_UKR.xls) і передати нам.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Підтримка зареєстрованих користувачів програмних продуктів “BAS Комплексне управління підприємством” здійснюється Лінією консультацій за наявності договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС).

Консультації надаються з 9:30 до 17:30 у робочі дні (за розпорядком роботи 
київських підприємств):
• за телефонами:+380 (44) 222-72-10, +380 (44) 222-72-45,
• електронною поштою: hotline@bas-soft.eu

Оновлення платформи BAF і прикладних рішень BAS публікуються на сайті https://dl.bas-soft.eu. Доступ на сайт здійснює за логіном і паролем доступу на Портал ІТС.