Початок продажів нового рішення "BAS Бухгалтерія. КОРП"

Початок продажів нового рішення "BAS Бухгалтерія. КОРП"

Сповіщаємо про початок продажів прикладного рішення “BAS Бухгалтерія. КОРП”, яке є професійним інструментом бухгалтера для ведення бухгалтерського і податкового обліку, підготовки та реєстрації податкових документів, а також підготовки та здачі обов’язкової регламентованої звітності з розширеними можливостями обліку. Рішення має розширений функціонал в частині розрахунку заробітної плати, що дозволяє використовувати його на підприємствах зі складним розрахунком заробітної плати.

Рішення “BAS Бухгалтерія. КОРП” буде цікавим для користувачів програм “BAS Бухгалтерія. ПРОФ” і попередніх версій, яким потрібний розширений кадровий облік і потужний розрахунок заробітної плати. Також “BAS Бухгалтерія. КОРП” буде цікава користувачам, які мають досвід роботи з комплексними конфігураціями попередніх поколінь, наприклад, “1С:Підприємство 7.7. Комплексна поставка” або “1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством”, якщо автоматизовані бізнес-процеси функціонували “від вхідних первинних документів до виписки документів на продаж”. 
   
Всі права на програмний продукт “BAS Бухгалтерія. КОРП” належать компанії “NetHelp” (Польща).

З 24.12.2019 г. в продажі продукт:
  • BAS Бухгалтерія. КОРП
    18 000.00

Ціни вказані в грн. без ПДВ

ОСНОВНІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ "BAS БУХГАЛТЕРІЯ. КОРП"

Продукт “BAS Бухгалтерія. КОРП” є комплексним продуктом, що автоматизує основні функції бухгалтерської служби підприємства: виписку і перевірку первинних документів; ведення бухгалтерського та податкового обліку; ведення кадрового обліку і нарахування зарплати; підготовку та здачу регламентованої звітності; розрахунки з бюджетом.

Продукт автоматизує наступні функції бухгалтерської служби:

Відображення в регістрах бухгалтерського обліку господарських операцій підприємства:

Облік торгівельної діяльності:

Облік виробничої діяльності:

Облік грошових коштів і розрахунків:

Облік матеріальних цінностей:

Кадровий облік і нарахування зарплати:

Закриття періоду:

Податковий облік:

Регламентована звітність:

Апгрейд

Придбати продукт 2900002013313 “BAS Бухгалтерія. КОРП” на умовах апгрейда 
(окремо або разом з клієнтськими або серверними ліцензіями) можуть зареєстровані 
користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

Вартість апгрейда обчислюється за формулою: сумарна вартість придбаних програмних продуктів мінус вартість переданого на апгрейд продукту плюс 27 грн., але не менше половини вартості набору продуктів.

Заміна типу захисту

Зареєстровані користувачі програмного продукту 2900002013313 BAS Бухгалтерія. КОРП, що мають діючий договір ІТС, можуть замінити програмний захист основної поставки на апаратний.

Для заміни необхідно заповнити заявку (бланк заявки можна завантажити тут http://unionba.com.ua/files/ZV_ZAM_UKR.xls) і передати нам.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Підтримка зареєстрованих користувачів програмних продуктів “BAS Бухгалтерія. КОРП” здійснюється Лінією консультацій за наявності договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС).

Консультації надаються з 9:30 до 17:30 у робочі дні (за розпорядком роботи 
київських підприємств):
• за телефонами:+380 (44) 222-72-10, +380 (44) 222-72-45,
• електронною поштою: hotline@bas-soft.eu

Оновлення платформи BAF і прикладних рішень BAS публікуються на сайті https://dl.bas-soft.eu. Доступ на сайт здійснює за логіном і паролем доступу на Портал ІТС.