Початок продажу рішень "BAS Будівництво. Бухгалтерія"

Початок продажу рішень "BAS Будівництво. Бухгалтерія"

Повідомляємо про початок продажу галузевих прикладних рішень “BAS Будівництво.  Бухгалтерія”. Рішення “BAS Будівництво. Бухгалтерія” призначені для ведення  бухгалтерського і податкового обліку на підприємствах будівельної галузі і дозволяє автоматизувати повний інвестиційний цикл діяльності підприємств інвестора, замовника або підрядника. 

З 08.07.2020 р. в продажу продукти:
 • Business Automation Software for Construction. Accounting
  8 400.00
 • Business Automation Software for Construction. Accounting.
  Kit for 5 users
  18 300.00
 • Business Automation Software for Construction. Accounting.
  Client License for 1 user
  2 400.00
 • Business Automation Software for Construction. Accounting.
  Client License for 5 users
  10 800.00

Ціни вказані в грн. без ПДВ

ПОРЯДОК ПРОДАЖУ ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ

Програмний продукт постачається в електронному вигляді. В комплект поставки входять всі необхідні дистрибутиви, документація, набор пін-кодів, реєстраційна анкета і користувацька угода. Можно придбати основну поставку програмного продукту разом з клієнтськими і серверними ліцензіями.

ЗНЯТТЯ З ПРОДАЖУ І ПІДТРИМКИ РІШЕННЯ "БУХГАЛТЕРІЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ"

Одночасну з виходом прикладного рішення “BAS Будівництво. Бухгалтерія” з 08.07.2020 р. знімаються з продажу програмні продукти, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації”.

Звертаємо увагу, що електронні поставки програмних продуктів, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації”, будуть доступні для завантаження до 31.07.2020 р. Починаючи з 01.08.2020 р. завантажити електронну поставку вказаних продуктів на Порталі ІТС буде неможливо.

Технічна підтримка конфігурації “Бухгалтерія будівельної організації” буде здійснюватися до кінця здачі регламентованої звітності за 2020 рік (орієнтовано до кінця квітня 2021 року). 

Користувачі програмних продуктів, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації”, можуть перейти на прикладне рішення “BAS Будівництво. Бухгалтерія” на пільгових умовах (див. розділ “Апгрейд основних поставок на пільгових умовах” і “Апгрейд ліцензій”).

Перехід на прикладне рішення “BAS Будівництво. “Бухгалтерія” здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації “Бухгалтерія будівельної організації” редакції 1.2 або 2.0 (на момент виходу інформаційного листа – версії 1.2.57 і 2.0.11 відповідно), при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).

АПГРЕЙД

Апгрейд основних поставок на стандартних умовах

Придбати продукт “Business Automation Software for Construction. Accounting” на умовах апгрейда можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

• всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Бухгалтерія для України”;
• всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Пiдрядник будiвництва 4.0. Керування фінансами”.

Придбати продукт “Business Automation Software for Construction. Accounting. Kitfor 5 users” на умовах апгрейда можуть зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів:

• всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Бухгалтерія для України”;
• всі версії продуктів попередніх версій, які містять конфігурацію “Пiдрядник будiвництва 4.0. Керування фінансами”;
• всі версії продуктів попередній версій, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації” версії ПРОФ;
• Business Automation Software for Construction. Accounting.

Вартість апгрейда обчислюється за формулою: вартість придбаного програмного продукту мінус вартість продукту, який здається в апгрейд, плюс 27 грн., але не менше половини вартості придбаного продукту.

Для виконання апгрейда необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом). Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів  для можливості архівного перегляду даних. 

Апгрейд основних поставок на пільгових умовах

Придбати продукт “Business Automation Software for Construction. Accounting” на умовах апгрейда за фіксованою ціною 300 грн. можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації” версії ПРОФ за наявності діючого договору ІТС.
     
Придбати продукт “Business Automation Software for Construction. Accounting. Kit for 5 users” на умовах апгрейда за фіксованою ціною 300 грн. можуть зареєстровані користувачі програмних продуктів, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації” в комплекті на 5 користувачів за наявностідіючого договору ІТС.
   
Звертаємо увагу, що пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку продукту без врахування додаткових і серверних ліцензій. Обмеження за термінами пільгового апгрейда немає.
     
Для виконання апгрейда необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту платформи (тільки для продуктів з апаратним захистом). Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних. 

Апгрейд ліцензій

Для користувачів, які здійснили перехід з програмних продуктів, які містять конфігурацію “Бухгалтерія будівельної організації”, на “Business Automation Software for Construction. Accounting”, передбачено апгрейд клієнтських ліцензій цих галузевих продуктів на клієнтські ліцензії “Business Automation Software forConstruction. Accounting” на таку ж кількість робочих місць за фіксованою ціною 1320 грн.

Для виконання апгрейда необхідно повернути реєстраційну картку і користувацьку угоду програмного продукту, з якого виконується апгрейд. Ключі захисту конфігурації залишаються у користувачів для можливості архівного перегляду даних. 
     
Користувач, який придбає продукт “Business Automation Software for Construction.Accounting” на умовах апгрейда, повинен завершити роботу в програмному продукті,який здається в апгрейд, до кінця поточного року з можливістю здачі річної звітності. В подальшому він може користуватися продуктом, який здано в апгрейд, тільки для перегляду історичних облікових даних, але не повинен використовувати його для обліку поточної діяльності. Підтримка по програмному продукту, який здано в апгрейд, не надається.
     
Якщо такі умови для користувача неприйнятні, то він може придбати прикладне рішення “BAS Будівництво. Бухгалтерія” без апгрейдної знижки, тобто за повну ціну.

Заміна типу захисту

Заміна типу захисту для прикладного рішення “BAS Будівництво. Бухгалтерія” не передбачена.