Припинення підтримки редакції 2.0 програми "Бухгалтерія для України"

Припинення підтримки редакції 2.0 програми "Бухгалтерія для України"

У 2019-2020 роках були випущені продукти для бухгалтерського обліку нового покоління “BAS Бухгалтерія” версій ПРОФ, КОРП та базова версія,  в яких отримали розвиток можливості, реалізовані в редакції 2.0 програми “Бухгалтерія для України”. У вересні 2020 р. було оголошено про зняття з продажів програмних продуктів, що включають редакцію 2.0 програми “Бухгалтерія для України”.

Звертаємо увагу! В редакції 2.0 програми “Бухгалтерія для України” здійснюється підтримка законодавства 2020 року (включаючи регламентовану звітність за 2020 рік). Зміни законодавства 2021 року реалізовуватися не будуть. Підтримка редакції 2.0 програми “Бухгалтерія для України” припиняється з 5 березня 2021 року (після закінчення здачі звітності за 2020 рік).

Умови переходу на програми лінійки "BAS Бухгалтерія"

Існують такі варіанти переходу на програми лінійки “BAS Бухгалтерія” залежно від програми попереднього покоління:
Пільгові апгрейди з аналогічних продуктів старого покоління на програму “BAS Бухгалтерія Базова”, “BAS Бухгалтерія ПРОФ” або “BAS Бухгалтерія ПРОФ. Комплект на 5 користувачів” здійснюються за фіксованою ціною 300 грн. без ПДВ та не обмежені у часі. Стандартні апгрейди на продукти “BAS Бухгалтерія. Базова”, “BAS Бухгалтерія ПРОФ”, “BAS Бухгалтерія. ПРОФ. Комплект на 5 користувачів”, “BAS Бухгалтерія. КОРП” здійснюються за звичайними правилами (вартість обчислюється за формулою: сумарна вартість придбаних програмних продуктів мінус вартість переданого на апгрейд продукту плюс 27 грн., але не менше половини вартості набору продуктів) та не обмежені у часі. Пільгові переходи на програму “BAS Бухгалтерія ПРОФ (комплект для пільгового переходу)” з продуктів “Комплект прикладних рішень на 5 користувачів” можна здійснити до 31.12.2020 р.
Звертаємо увагу, що електронні поставки вищевказаного комплекту для пільгового переходу будуть доступні для завантаження до 31.01.2021 р. Починаючи з 01.02.2021 р. завантажити електронну поставку зазначеного продукту на Порталі ІТС буде неможливо.
Для здійснення апгрейду (як пільгового, так і стандартного) необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту (для продуктів з апаратним захистом) програмного продукту, з якого виконується апгрейд.

Перенесення даних із застарілих програм чи програм нижчої версії в програми лінійки "BAS Бухгалтерія"

Технічно процес переходу на використання продуктів нового покоління максимально спрощено:

Перехід на програму “BAS Бухгалтерія” версії Базова здійснюється оновленням актуальної базової версії конфігурації “Бухгалтерія для України” редакції 1.2 або 2.0, при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).

Перехід на програму “BAS Бухгалтерія” версії ПРОФ здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації “Бухгалтерія для України” редакції 1.2 або 2.0, при цьому накопичені облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат).

Перехід на програму “BAS Бухгалтерія” версії КОРП“:

 • з програми “BAS Бухгалтерія” версія Базова попередньо слід оновитися до “BAS Бухгалтерія” версії ПРОФ;
 • з програми “BAS Бухгалтерія” версії ПРОФ здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації зазначених програм, при цьому накопичені бухгалтерські облікові дані повністю зберігаються (без змін і втрат);
 • з програми “Бухгалтерія для України”, редакцій 1.2 або 2.0, здійснюється в два етапи:
  • на першому етапі слід оновити “Бухгалтерію для України”, редакцій 1.2 або 2.0, до актуальної версії “BAS Бухгалтерія” версії ПРОФ” (дистрибутив відповідного оновлення та інструкція з оновлення публікуються в сервісі “Оновлення програм” на сторінці конфігурації “BAS Бухгалтерія” версії КОРП);
  • на другому етапі проміжну базу “BAS Бухгалтерія” версії ПРОФ слід оновити до актуальної версії “BAS Бухгалтерія” версії КОРП (дистрибутив відповідного оновлення публікується в сервісі “Оновлення програм” на сторінці конфігурації “BAS Бухгалтерія” версії КОРП).Наявні документи зарплатного і кадрового обліку після переходу зберігаються без можливості редагування. Для використання нових можливостей програми “BAS Бухгалтерія. КОРП” слід виконати конвертацію даних спеціальною обробкою, що входить до складу конфігурації. За допомогою обробки переносяться:
   • кадрова історія співробітників;
   • залишки невиплаченої зарплати і залишки розрахунків з бюджетом за податками і зборами;
   • дані для розрахунку середнього заробітку за останні 12 місяців;
   • актуальні способи відображення заробітної плати, зарплатні проекти та особові рахунки співробітників, податкові соціальні пільги співробітників, базові періоди індексації.
 • реалізована можливість перенести налаштування, основні дані і залишки заробітної плати і обліку кадрів з програми “Зарплата і Управління Персоналом”, редакції 2.1 (перенесення даних можливе починаючи з версії 2.1.56). Відповідні правила перенесення також включені до складу програми “BAS Бухгалтерія. КОРП”.