Кашалот

Сервіс "Cashalot"

cashalot_logo

Сервіс "Cashalot" - Сучасна альтернатива класичному РРО

Cервіс для програмної реєстрації розрахункових операцій (прро) на фіскальному сервері контролюючого органу, що є зручною і вигідною альтернативою класичним касових апаратів. Сервіс дозволяє швидко організувати роботу будь-якої кількості робочих місць (кас) і забезпечує миттєву реєстрацію розрахункових операцій для всіх підприємців, незалежно від системи оподаткування та форми власності.

Використання прро Cashalot - це нова можливість для автоматизації бізнесу і скорочення витрат на його утримання.

можливості

переваги

Сервіс “Cashalot” – це проста реєстрація і введення в експлуатацію прро без походів в контролюючі органи з пакетами документів. Весь процес здійснюється буквально за кілька кліків. При цьому можна організувати необмежену кількість кас – досить мати комп’ютер для встановлення прро Cashalot, кваліфіковану електронний підпис (КЕП) і інтернет.

З прро не потрібно вести книгу обліку витратних операцій, мати приміщення для зберігання цих документів, піклуватися про контрольні стрічках, технічне обслуговування РРО тощо

Сервіс “Cashalot” інтегрований з типовими програмами для автоматизації бізнесу, що дає можливість користуватися всіма функціями прро в використовуваної облікової системі. Список програм з інтегрованим сервісом “Cashalot” буде надалі розширюватися.

Програми, в яких реалізований сервіс

Надалі список програм для автоматизації бізнесу, що підтримують інтеграцію з сервісом “Cashalot”, буде розширюватися.